Menü

Operde

Operde.com ailesi siz müşterilerimize eniyi hizmeti sunmak için yıllarca süren bir çabanın ve birikimin eseri olarak kurulmuştur.   

 Firmamız VARDAR TEKSTİL ve PERDE bünyesinde kurulup operde.com site ile yayın ve faliyet hizmetlerine 2014 yılında başlayıp siz değerli müşterilerimize stor perde, zebra perde, çiftli sistem tül stor perde, tül perde ve fon perde kategorilerinde kendi bünyesindeki üretim atölyesinden en uygun ve kaliteli ürün hizmeti sunmayı hedefleyip buna bağlı kalıp ve sürekli güncel ürün trendlerini yakından takip edip sizlere en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmakta.

Sektörde satılan bir çok çin malı yada düşük kaliteli ürünün yerine ciddi KALİTE süreçlerinden geçen ve tamamen BİRİNCİ KALİTE ürünlerden oluşan portföyümüzle sektörde farkımızı yaratacağız.

E-ticaret ve müşteri hizmetleri konusunda EN GÜVENİLİR olmak için çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmeti vermekteyiz. Ayrıca piyasada olanın dışında KENDİMİZE ÖZGÜ YAZILIMIMIZ sayesinde siz müşterilerimizin kişisel bilgilerini tamamen koruma altına almış bulunmaktayız.

Önceliğin Müşteri Memnuniyeti olduğu çok daha kaliteli ürünlerin satıldığı ve sınırsız ürün portföyüyle operde.com sizin daha iyi, daha güvenli hizmet sunabilmek için atölyemizde ve ar-gemizde sürekli çalışmaktadır.

Tarafımızca sizler için düzenlenen avantaj ve kampanyalardan haberdar olup yararlanabilmeniz için operde.com internet sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.