Menü

Teslimat Bilgileri

www.operde.com 'dan satın aldığınız ürünleriniz, sıvı temasına dayanıklı ambalaj ve paketlemeler ile özenle paketlenmektedir.


Operde müşterileri için paketlerini özenle göndermeyi ilke edinmiştir. Ürünleriniz tarafınıza kargo ile gönderilmeden önce doğal olarak oluşabilecek toz gibi durumlara karşı kontrol edilerek gönderilmektedir. Sizlerin zamanını fazla almadan özel üretim olan ürünlerimizi en kısa sürede (3 ila 7 iş günü) içinde gönderim sağlamayı hedefliyoruz.

www.operde.com 'dan sipariş ettiğiniz ürünler tüketici hakları kuralları çerçevesinde paketlenir.

Eğer olumsuz bir durum ile karşılaşılırsa sizlere bilgi vererek sizlerden ek süre talep ederek en kısa sürede sizlere ulaştıracağımızı bildiririz.

Genellikle siparişlerinizi belirtilen termin süresin öncesinde veyahut belirtilen gün süresince ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz ( Aras Kargoşirketine teslim edilmekte ve tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. 

Lütfen kargo bilgileri tarafınıza iletildikten sonra ürünlerinizi ve kargonuzu takip ediniz. Bu ulaşılamayan kargoların önüne geçerek ürünlerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.

Not : Paket üzerinde herhangi bir deformasyon olması halinde kargo personelinden hasar tespit tutanağı talep edip bu tutanağın doldurulup teslim alınması gerekmektedir aksi halde üründeki deformasyonlar ve taşıma hataları tazmin edilemeyip tamir gerçekleştirilemez.